|
جزئیات محصول:
|
| نام: | نمایشگر LCD مربعی | اندازه تابلو: | 22 اینچ |
|---|---|---|---|
| روشنایی: | 400 نیت | وضوح: | 1920*1920 |
| منطقه فعال: | 394.56 * 394.56 میلی متر | اندازه کلی: | 409.56*409.56*7.6mm |
| برجسته کردن: | صفحه نمایش LCD 22 اینچی مربع,صفحه نمایش LCD مربع 1920*1920,ماژول LCD LVDS 400nits |
||
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| نام | نمایشگر LCD مربع |
| اندازه پنل | 22 اینچ |
| روشنایی | 400 نیت |
| رزولوشن | 1920*1920 |
| ناحیه فعال | 394.56*394.56mm |
| اندازه کلی | 409.56*409.56*7.6mm |
نمایشگر LCD مربع 22 اینچی 1920*1920 400nits 0-50℃ ماژول LCD LVDS
| مدل | LCMA-RX0220TB01-C040 |
| نام تجاری | Rogin |
| سری | نمایشگر LCD مربع |
| اندازه پنل | 22 اینچ |
| نوع دستگاه | ماژول LCD |
| روشنایی | 400 نیت |
| مصرف برق | منوط به برگه مشخصات |
| رزولوشن | 1920*1920 |
| ناحیه فعال | 394.56*394.56mm |
| اندازه کلی | 409.56*409.56*7.6mm |
| نوع نور پس زمینه | WLED |
| نسبت ابعاد | 1:1 |
| صفحه لمسی | اختیاری |
| دمای عملیاتی | 0~50℃ |
تماس با شخص: Kelvin Zhu
تلفن: +86 15919061504
امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.تمام بررسی ها