همه محصولات
کلید واژه ها [ bar lcd panel ] همخوانی داشتن 117 محصولات.
38 اینچ بار نوع TFT LCD تبلیغات داخلی و خارجی اتوبوس حمل و نقل برنامه
| نام: | دستگاه تبلیغاتی ال سی دی |
|---|---|
| اندازه پانل: | 38" |
| قطعنامه: | 1920*540 |
روشنایی بالا نوار نوع صفحه نمایش ال سی دی در اندازه صفحه نمایش 9-88 " و 500-2500 Typ. روشنایی
| اندازه پنل: | 9-88 " |
|---|---|
| روشنایی: | 500-2500 (تایپ) |
| جزئیات بسته بندی: | کارتن یا جعبه های چوبی |
16.3 اینچ بار تایپ تاکسی تبلیغات نمایش 1920 * 285 LVDS 800nits
| نام: | نمایش تبلیغات تاکسی |
|---|---|
| اندازه پنل: | 16.3 اینچ |
| قطعنامه: | 285*1920 |
16.9 اینچ بار تایپ تاکسی تبلیغات صفحه نمایش 1920 * 624 LVDS 800nits
| نام: | صفحه تبلیغات تاکسی |
|---|---|
| اندازه پنل: | 16.9 اینچ |
| قطعنامه: | 1920*624 |
19.1 اینچ بار نوع اتوبوس تبلیغات نمایش 1920 * 340 LVDS 700nits
| نام: | نمایشگاه تبلیغات اتوبوس |
|---|---|
| اندازه پنل: | 19.1" |
| قطعنامه: | ۱۹۲۰*۳۴۰ |
28.4 Inch Cutting Display With 1920*511 Brightness Customization Support Outdoor Application
| نام: | نمایشگر نوار ال سی دی |
|---|---|
| اندازه تابلو: | 28.4 اینچ |
| وضوح: | 1920*511 |
نمایشگر ویژه TFT 28 اینچی 1920×360 اختصاصی برای تجهیزات ایستگاه اتوبوس در فضای باز
| نام: | نمایشگر نوار ال سی دی |
|---|---|
| اندازه تابلو: | 28.0 اینچ |
| قطعنامه: | 1920*360 |


