|
جزئیات محصول:
|
| اندازه تابلو: | 21.5 اینچ | وضوح: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| روشنایی: | 500 (نوعی) | نسبت جنبه: | 16: 9 |
| منطقه فعال: | 476.05*284.49mm (AA) | ابعاد طرح: | 484.46*284.49*12.5mm |
| برجسته کردن: | نمایشگر LCD 21.5 اینچی با روشنایی 500 نیت,نمایشگر LCD با روشنایی بالا و رزولوشن 1920x1080,نمایشگر LCD با اتصال LVDS و گارانتی,High brightness LCD display 1920x1080 resolution,LVDS connection LCD display with warranty |
||
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| اندازه پنل | 21.5" |
| رزولوشن | 1920*1080 |
| روشنایی | 500 (معمولی) |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| مساحت فعال | 476.05*284.49mm (A.A) |
| ابعاد کلی | 484.46*284.49*12.5mm |
| نام تجاری | Rogin |
| سری | نمایشگر LCD با روشنایی بالا |
| اندازه پنل (اینچ) | 21.5 |
| مدل | LCMA-RX0215GB25-C050 |
| روشنایی | 500 |
| رزولوشن | 1920*1080 |
| مساحت فعال | 476.05*284.49 |
| اندازه کلی | 484.46*284.49*12.5 |
| زاویه دید | 89/89/89/89 |
| تعریف رابط | LVDS (2 کانال، 8 بیتی) |
| نوع نور پس زمینه | WLED |
| نسبت کنتراست | 1000:1 |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| صفحه لمسی | بدون |
| دمای عملیاتی | 0-50℃ |
تماس با شخص: Kelvin Zhu
تلفن: +86 15919061504
امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.تمام بررسی ها