|
جزئیات محصول:
|
| اندازه تابلو: | 21.5 اینچ | وضوح: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| روشنایی: | 5000 (تایپ) | نسبت جنبه: | 16: 9 |
| منطقه فعال: | 476.6*268.1mm (AA) | ابعاد طرح: | 502.82*294.26*36.2mm |
| برجسته کردن: | 21صفحه نمایش ال سی دی روشنایی بالا.5 اینچ,صفحه نمایش LCD فضای باز با روشنایی 5000 نیت,نمایشگر السیدی با رابط LVDS |
||
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| اندازه پنل | 21.5" |
| رزولوشن | 1920*1080 |
| روشنایی | 5000 (Typ.) |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| مساحت فعال | 476.6*268.1mm (A.A) |
| ابعاد کلی | 502.82*294.26*36.2mm |
| نام تجاری | Rogin |
| سری | نمایشگر LCD با روشنایی بالا |
| اندازه پنل (اینچ) | 21.5 |
| مدل | LCMA-RX0215GB21-Z500 |
| روشنایی | 5000 |
| رزولوشن | 1920*1080 |
| مساحت فعال | 476.6*268.1 |
| اندازه کلی | 502.82*294.26*36.2 |
| زاویه دید | 89/89/89/89 |
| تعریف رابط | LVDS (2 کانال، 8 بیتی) |
| نوع نور پس زمینه | WLED |
| نسبت کنتراست | 1000:1 |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| صفحه لمسی | بدون |
| دمای عملیاتی | -20-70 درجه سانتیگراد |
تماس با شخص: Kelvin Zhu
تلفن: +86 15919061504
امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.تمام بررسی ها