|
جزئیات محصول:
|
| اندازه تابلو: | 23.8 اینچ | وضوح: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| روشنایی: | 1500 (نوع) | نسبت جنبه: | 16: 9 |
| منطقه فعال: | 527.04*296.46mm (AA) | ابعاد طرح: | 557.2*326.6*17.5mm |
| برجسته کردن: | 23صفحه نمایش LCD بیرونی.8 اینچی,نمایشگر LVDS با روشنایی بالا,ماژول LCD LCMA-RX0238GA01-C150 |
||
| اندازه پنل | 23.8" |
| قطعنامه | 1920*1080 |
| روشنایی | 1500 (نوع) |
| نسبت ابعاد | 16:9 |
| منطقه فعال | 527.04*296.46mm (A.A) |
| ابعاد طرح | 557.2*326.6*17.5mm |
| برند | روجن |
| سری | صفحه نمایش ال سی دی روشنایی بالا |
| اندازه پنل (اینچ) | 23.8 |
| مدل | LCMA-RX0238GA01-C150 |
| روشنایی | 1500 |
| قطعنامه | 1920*1080 |
| منطقه فعال | 527.04*29646 |
| اندازه کلی | 557.2*326.6*175 |
| زاویه دید | 89/89/89/89 |
| تعریف رابط | LVDS (2 ch، 8-bit) |
| نوع روشنایی | WLED |
| نسبت کنتراست | 3000:1 |
| نسبت ابعاد | 16:9 |
| پنل لمسی | بدون |
| دمای کار | 0 تا 50 درجه سانتیگراد |
تماس با شخص: Kelvin Zhu
تلفن: +86 15919061504
امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.تمام بررسی ها