|
جزئیات محصول:
|
| اندازه تابلو: | 23.8 اینچ | وضوح: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| روشنایی: | 1000 (نوع) | نسبت جنبه: | 16: 9 |
| منطقه فعال: | 527.04 * 296.46 میلی متر | ابعاد طرح: | 544.8*320.5*11.7mm |
| برجسته کردن: | صفحه نمایش LCD 23.8 اینچی با روشنایی بالا,نمایشگر السیدی با رابط LVDS,صفحه نمایش LCD منوی کاربردی |
||
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| اندازه پنل | 23.8" |
| رزولوشن | 1920*1080 |
| روشنایی | 1000 (معمولی) |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| مساحت فعال | 527.04*296.46mm |
| ابعاد کلی | 544.8*320.5*11.7mm |
| نام تجاری | Rogin |
| سری | نمایشگر LCD با روشنایی بالا |
| اندازه پنل (اینچ) | 23.8 |
| مدل | LCMA-RX0238GI03-C100 |
| روشنایی | 1000 |
| رزولوشن | 1920*1080 |
| مساحت فعال | 527.04*296.46 |
| اندازه کلی | 544.8*320.5*11.7 |
| زاویه دید | 89/89/89/89 |
| تعریف رابط | LVDS (2 کانال، 8 بیتی) |
| نوع نور پس زمینه | WLED |
| نسبت کنتراست | 3000:1 |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| صفحه لمسی | بدون |
| دمای عملیاتی | 0~50℃ |
تماس با شخص: Kelvin Zhu
تلفن: +86 15919061504
امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.تمام بررسی ها