|
جزئیات محصول:
|
| اندازه تابلو: | 24" | وضوح: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| روشنایی: | 1000 (نوع) | نسبت جنبه: | 16: 9 |
| منطقه فعال: | 531.36 * 298.89 میلی متر | ابعاد طرح: | 556*323.2*17 میلی متر |
| برجسته کردن: | نمایشگر LCD 24 اینچی با رابط LVDS,سفارشیسازی نمایشگر LCD با روشنایی بالا,ماژول LCD LCMA-RX0240GA01-C100,high brightness LCD display customization,LCMA-RX0240GA01-C100 LCD module |
||
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| اندازه پنل | 24" |
| وضوح | 1920*1080 |
| روشنایی | 1000 (Typ.) |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| مساحت فعال | 531.36*298.89mm |
| ابعاد کلی | 556*323.2*17mm |
| نام تجاری | Rogin |
| سری | نمایشگر LCD با روشنایی بالا |
| اندازه پنل (اینچ) | 24 |
| مدل | LCMA-RX0240GA01-C100 |
| روشنایی | 1000 |
| وضوح | 1920*1080 |
| مساحت فعال | 531.36*298.89 |
| اندازه کلی | 556*323.2*17 |
| زاویه دید | 89/89/89/89 |
| تعریف رابط | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| نوع نور پس زمینه | WLED |
| نسبت کنتراست | 5000:1 |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| صفحه لمسی | بدون |
| دمای عملیاتی | -20~70℃ |
تماس با شخص: Kelvin Zhu
تلفن: +86 15919061504
امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.تمام بررسی ها