|
جزئیات محصول:
|
| اندازه تابلو: | 27" | وضوح: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| روشنایی: | 1500 (نوع) | نسبت جنبه: | 16: 9 |
| منطقه فعال: | 597.6*336.14mm | بعد طرح کلی: | 628*366.4*23.7mm |
| برجسته کردن: | صفحه نمایش ال سی دی 27 اینچی با روشنایی بالا,صفحه نمایش LCD تبلیغاتی با ضمانت,نمایشگر روشنایی بالا LCMA-RX0270GA11-C150 |
||
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| اندازه پنل | 27 اینچ |
| رزولوشن | 1920×1080 |
| روشنایی | 1500 cd/m² (معمولی) |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| مساحت فعال | 597.6×336.14mm |
| ابعاد کلی | 628×366.4×23.7mm |
| نام تجاری | Rogin |
| سری | نمایشگر LCD با روشنایی بالا |
| اندازه پنل | 27 اینچ |
| مدل | LCMA-RX0270GA11-C150 |
| روشنایی | 1500 cd/m² |
| رزولوشن | 1920×1080 |
| مساحت فعال | 597.6×336.14mm |
| اندازه کلی | 628×366.4×23.7mm |
| زاویه دید | 89/89/89/89 |
| تعریف رابط | LVDS (2 کانال، 8 بیتی) |
| نوع نور پس زمینه | WLED |
| نسبت کنتراست | 3000:1 |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| صفحه لمسی | بدون |
| دمای عملیاتی | 0~50℃ |
تماس با شخص: Kelvin Zhu
تلفن: +86 15919061504
امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.تمام بررسی ها